چگونه به وبسرویس شما وصل شوم ؟

در حساب پنل کافه فالوور خود به بخش API (وب سرویس) بروید ؛ در آنجا لینک و کلید شما موجود می باشد.

API از نوع V1 می باشد و اگر سایت شما در اتصال مشکل دارد کافیست تیکتی در این باره ایجاد کنید.

برای تغییر کلید خود می توانید از قسمت پروفایل اقدام کنید.

ریزش و سرعت سرویس ها به چه صورت است ؟

تیم کافه فالور مشخصات هر سرویس از جمله سرعت ارسال روزانه و مقدار ریزش کلی آن را در بخش توضیحات آن آورده است.

بخش توضیحات میانگین هفتگی هر سرویس هست و هر هفته آپدیت می شود.

آیا رمزعبور پیج مورد نیاز است ؟

خیر ؛ ما برای انجام سفارشات هیچگونه اطلاعاتی از جمله رمزعبور نیاز نخواهیم داشت.

چرا فالور و ممبر تلگرام بخرم ؟

خرید فالور - کار اشتباهی است ؟ خیر

در ابتدا باید گفت باور اشتباهی نزد عموم مردم وجود دارد که خرید فالوور از طرف اینستاگرام غیر قانونی است و باعث بسته شدن پیج و یا بلاک شدن آن می شود ! که این تصور کاملا اشتباه است ؛ خرید فالور و افزایش فالوور به صورت اصولی توسط تیم کافه فالوور هیچ گونه مشکلی برای پیج شما به همراه نخواهد داشت.

خرید فالوور ایرانی باعث رشد پیج شما خواهد شد ، بدین صورت که با افزایش فالوور عموم بیشتری شما را دنبال خواهند کرد و افراد بیشتری شما را خواهند شناخت ؛ پس چرا لایک بخرم ؟ خرید لایک باعث می شود که پست شما به افراد زیادی نشان داده شود و علاوه بر آن باعث اعتماد سازی بیشتر نزد مشتریان و دنبال کنندگان شما می شود ؛ فرق زیادی بین یک پیج 100کا با لایک هر پست 10کا نسبت به یک پیج 5کا با لایک 100 الی 200 عدد است ! خود شما باشید کدام را انتخاب می کنید ؟

چرا کافه فالور ؟

پنل نمایندگی اینستاگرام در واقع بستری برای بازاریابان و نمایندگان فروش سوشیال مدیا می باشد که با ارایه محیطی کاربر پسند و امن تمامی سرویس های لازم را در اختیارشان می گذارد ؛ در اینجا کافه فالوور با ارایه سرویس های متنوع از فالوور و لایک و بازدید اینستاگرام و ابزارهای مختلف دیگر از جمله اکسپلور و آمار و غیره با قیمت ها و کیفیت های مختلف تمامی نیاز یک نماینده فروش را رفع کرده است.